מה אנחנו עושים

אנחנו מעצבים עבור אנשים, סקרנים לגבי טכנולוגיות חדשות, מאמינים במערכות יחסים ארוכות עם הלקוחות שלנו ובעיקר, אוהבים את מה שאנחנו עושים.

  


גיבוש אסטרטגיה

אנחנו ניגשים לכל פרוייקט מתוך הבנה מוקדמת של הצרכים העסקיים. יחד איתכם נגבש אסטרטגיה שתלווה אותנו לאורך כל שלבי הפיתוח של הפרוייקט.
מחקר I ראיונות I מחקר השוואתי I אסטרטגיה I ניתוח סטטיסטיקות (analyics) I מחקר משתמשים

אפיון חוויית משתמש (UX) ופיתוח קונספט גראפי

המאפיינים שלנו עובדים יד ביד עם המעצבים בשביל ליצור עבורכם פתרונות אלגנטיים, חכמים ומרשימים אשר ישרתו את צרכי העסק שלכם בצורה הטובה ביותר.
אפיון I עיצוב I מיתוג I בדיקות שימושיות I ארכיטקטורת מידע I אסטרטגיית תוכן I אפיון סיפורי משתמשים ופרסונות I פרוטוטייפים

פיתוח תכנים

בפרוייקט מכל סדר גודל, קטן או גדול, לפיתוח התכנים יש משקל משמעותי. נעזור לכם להגדיר את הצרכים ולנהל את פיתוח התכנים כך שהפרוייקט יתקדם לפי לוחות הזמנים שנקבעו.
כתיבה I איור I צילום I אנימציה I וידאו

טכנולוגיה

המפתחים שלנו יודעים להטמיע ולעבוד בסביבות שונות על פי צרכי הפרוייקט. בין אם מדובר באתר רספונסיבי עתיר תוכן, אפליקציית מובייל או תוכנה חינוכית, הצוות שלנו יידע לבחור ולממש את הטכנולוגיה המתאימה.
פיתוח רספונסיבי I front-end I פיתוח מובייל נייטיב I ייעוץ טכנולוגי I אפליקציות web I אינטגרציה של API's I מסחר אלקטרוני I מערכות ניהול תוכן I לומדות I למידה מקוונת I