הצוות המוביל

 

אייל כץ (כצי)
אייל כץ (כצי)  שותף

אייל נולד כתאום זהה. הדמיון המדהים בינו לבין אחיו התאום גרם לאייל להתבלבל לעיתים קרובות ולראות באחיו מעין "מימד רביעי". החשיפה הארוכה לחוויות מסוג זה טבעה באייל את הכשרון לראות דברים בצורה "ייחודית"...  כך למשל, הוא זוכר את עצמו מארגן מחדש את הנקודות בפרות משה רבנו שעברו בגינה הציבורית. יום אחד, בעודו הולך לאורך הטיילת בתל-אביב, אייל נתקל בכדור פרווה. במאמץ מסויים הצליח אייל להבחין בשתי עיניים נוצצות ובלשון לחה מבצבצים. אייל אימץ את היצור המשונה והיפהפה זה, הידוע גם כ"קליב" הפך לחברו לחיים והיה חלק בלתי נפרד מהסטודיו עד לכתו לשדות הצייד הנצחיים.

קורות חיים>>

רם אלמוג (רמסטר)
רם אלמוג (רמסטר)  שותף

יליד הג'ונגלים של חיפה. בצעירותו עסק רם בהאבקות עם חלזונות וארנבי בר. לאחר שגילה את הסינקלייר ZX81, רם המיר את מכנסי ההאבקות הקצרים מאוד שלו במשקפיים אולטרה גלאקטיים, והחל להקיש אפסים ואחדות. לא עבר זמן רב ובצה"ל שמו לב והחליטו לגייסו לקורס חובלים. שירותו הצבאי עבר עליו בשלוה, להוציא אירוע בודד שכלל תפוחים בשלים מידי ומתח של עשרת אלפים וולט - שכתוצאה ממנו גדלה רעמת התלתלים (הבלתי סבירה) שלו בעשרה אחוזים נוספים ונוספה לו נטיה משונה להרים את קולו במשפטים ארוכים. היום, כשאינו עסוק ביצירת אנימציות "ספר הג'ונגל" עם בניו, רם מבלה את זמנו בתכנות מנועי תלת מימד בפלאש ובהמצאה של דרכים חדשות לניווט בים בלתי נגמר של אינפורמציה

קורות חיים>>

אורית זיתוני (לולו)
אורית זיתוני (לולו)  שותפה

אורית גדלה בבית פרוורים משולש בפאתי שיקגו. את מרבית זמנה בילתה במספור הריבועים על טפטים בסגנון שנות השישים שכיסו את סלון המשפחה ובשאריתו הרהרה במשמעות החיים תוך שהיא בוהה בדג עגול השוחה במפל מים שהיה גם מנורת שולחן. בסופו של דבר, אורית גדלה ועזבה את הבית לטובת בית ספר לאומנות. באותה תקופה היא התפרנסה מעבודה במקום שהיה מפורסם בהמבורגרים המרובעים שלו. כדי לחסוך קצת כסף, אורית התחילה להשתמש בצבעי שמן זולים שקנתה ממדינה בלתי מוכרת במזרח. הצבעים האלו זרחו גם באור יום ואפשרו לה לצייר סצנות אבסטרקטיות כמחווה לדמות שהיתה שהיתה נערצת עליה כילדה - wonder women.

קורות חיים>>

רונן קליין
רונן קליין  מנהל שיווק ופיתוח עסקי

רונן הצטרף אלינו בשנת 2016, אחרי יותר מ-10 שנים בתחום.
עם הנסיון העשיר בתחום השיווק והמכירות רונן מכניס אותנו לפרוייקטים בינלאומיים ממש מעניינים
ושולח אותנו לכל העולם להעביר הרצאות וסדנאות בתחום המוצר וחווית המשתמש.
המקורות של רונן הם מארגנטינה, עובדה היוצרת סיטואציות מעניינות בחדר האוכל כאשר הוא נפגש עם החבר׳ה הטבעוניים שלנו.
מחוץ לשעות העבודה, אפשר למצוא את רונן מתאמן באדיקות בג׳יו ג׳יטסו ברזילאי ומתופף ג׳אז להנאתו.

 

איתי כהן
איתי כהן  מנהל פיתוח טכנולוגיה

איתי, הידוע גם בכינויו "מספרים", הצטרף לספינה שלנו ב-2006. חוץ מכישורי תכנות עילאיים, איתי מצטיין גם בבישול ובנגרות. כשאינו עסוק בפתרון משוואות אינטר-גלקטיות למשחק פלאש מטופש, ניתן למצוא אותו במרפסת -בונה רהיטים ומוסיף הרחבות לביתו. בהיותו בעל כשרון ייחודי לחישוב קבוצות אובייקטים, איתי ידוע בתל-אביב כמומחה בהערכת כמויות של ירקות ופירות בדוכני שוק הכרמל.

רוני דאיה
רוני דאיה  ארט דיירקטור

לא פיקסל יותר ולא פיקסל פחות, רוני מיישרת את כל העניינים בסטודיו. אלופת עיצוב, שכל נגיעה של שרביט הקסמים שלה הופכת את כל אפליקציה לחוויה עוצרת נשימה. כשהיא לא עסוקה בקוסמות וכשפות בסטודיו, היא עובדת בייצור תחפושות ושוקלדה לילדיה המתוקים. חוץ מזה היא גם יוצרת סיפורי ילדים ובובות מקסימות שאפשר לראות ב-www.zuuzi.co.il